Survepesu

Survepesu

Kuumavee kõrgsurvepesu on efektiivseim survepesu metoodika, mis tagab maksimaalse tulemuse ka kõige tugevama mustuse korral. Omame üle 15 aasta kogemusi selles valdkonnas, mistõttu suudame pakkuda kõige efektiivsemaid lahendusi saavutamaks parimaid tulemusi.

Eemaldame kõik lahtised samblike ja vetikate osad ning kanname hoolikalt peale biotsiidi, mis hävitab kõik samblikud ja vetikad. Vetikate ja seente levimist saab ennetada sellega, et neile ei pakuta enam eluks vajalikke toiduaineid, st valitakse sobiv viimistluskiht ning võimalusel piiratakse fassaadi märgumist. Juba olemasolevate vetikate rakkude või seeneeoste paljunemist saab tõkestada biotsiidide abil. Selleks tuleb fassaadi korrastamisel teha teatud eeltööd ja valida õige viimistluskiht.

survepesu

Fastfassaad teostab erinevaid survepesu töid. Pakutavad teenused:

survepesu

Katusepesu

FastFassaad pakub oma klientidele plekk-, kivi-, eterniit- ja SPS-katuste hooldusteenuseid, tagades teie katuse pikaealisuse ja esteetilise väljanägemise. Kuigi teraskatusi peetakse kõige hooldusvabamaks katusekatteks, võib isegi libedaim plekk sõltuvalt hoone asukohast, õhureostusest ja ümbritsevast taimestikust määrduda.
Pleki määrdumine ei mõjuta katuse funktsionaalsust ega vastupidavust, kuid see võib rikkuda katuse esteetilist välimust. Katuse pesemine taastab katuse kauni väljanägemise ja hoiab teie hoone väärtust. FastFassaad kasutab professionaalseid meetodeid ja vahendeid, et tagada teie katuse puhtus ja hooldus kõrgeimal tasemel. Loe rohkem…

Fassaadipesu

Krohvitud fassaadid püsivad esimestel aastatel pärast valmimist ilusad, kuid juba 4-5 aasta möödudes hakkavad tavaliselt ilmnema esimesed kahjustused. Krohvikihti tekkivad mikropraod ning külmumis- ja sulamistsüklid kahjustavad fassaadi suhteliselt kiiresti. Sageli on vajalik fassaadi parandamine juba 5-6 aasta möödudes.

Kahjuks ei ole harvad ka juhud, kus fassaadikrohv paigaldatakse hilissügisel ning külmade saabudes ei suuda fassaad piisavalt kuivada. Selle tulemusena võivad krohvikihid kevadeks seinast lahti tulla ja vajavad kohest parandamist. Lisaks määrduvad krohvitud fassaadid aja jooksul ning vajavad üldiselt remonti iga 10-15 aasta järel.

Seetõttu on soovitatav teha korrapärast fassaadipesu iga 4-5 aasta tagant. See aitab säilitada fassaadi ilu ja pikendada selle eluiga. Usaldage oma fassaadi hooldus meie kätte ja tagage oma kodu parim välimus ja kestvus! Loe rohkem…

survepesu

Vihmaveerennide puhastamine

Vihmaveerennide puhastamine on oluline osa maja hooldusest, mis aitab vältida ummistusi ja kahjustusi. FastFassaad pakub professionaalset vihmaveerennide puhastusteenust, tagades teie kinnisvara katusesüsteemi tõrgeteta toimimise ja fassaadi kaitse.

Vihmaveerennid koguvad aastaringselt mustust, lehti ja prügi, mis võivad viia ummistuste tekkeni. Hooldamata vihmaveerennid ei suuda vihmavett korralikult ära juhtida, põhjustades veeprobleeme, mis omakorda võivad kahjustada teie maja fassaadi ja katust. Ummistunud rennid võivad viia niiskuskahjustuste, hallituse ja struktuuriliste probleemideni, mis võivad olla kulukad ja aeganõudvad parandada. Loe rohkem…

Tänavakivide hooldus

Aja jooksul koguneb tänavakividele mustust, sammalt ja isegi õliplekke, mis võivad jätta teie kinnistule soovimatu mulje. Regulaarne puhastamine on vajalik, et säilitada kivide algupärane välimus ja vältida kahjustusi, mis võivad tekkida hoolduseta kivide korral. FastFassaad pakub:

  • Põhjalikku Puhastust: Kasutame professionaalset survepesuseadmeid, et tõhusalt eemaldada kogunenud mustus, samblad ja muud saasteained nii tänavakivide pindadelt kui ka vuukidest.
  • Samblatõrjet: Kui kivide vuugid on tugevalt sammaldunud, teostame samblatõrjet, hävitades vetika ja sambla juured täielikult ning takistades nende tagasikasvu.
  • Kaitsetöötlust: Pakume tänavakividele kaitsetöötlust, mis muudab kivid vett ja mustust hülgavaks, pikendades märkimisväärselt nende välimuse ja eluiga. Loe rohkem…

Grafiti eemaldus

Kas soovid oma maja, uksi, aknaid või muid pindu kiiresti ja tõhusalt puhtaks saada? FastFassaad pakub professionaalset grafiti eemaldamise ja kaitsetöötluse teenust, mis aitab taastada sinu vara esteetilise väljanägemise.
  • Grafiti Eemaldamine: Kasutame spetsiaalseid meetodeid ja keskkonnasõbralikke vahendeid, sealhulgas kuuma vee survepesu ja GRAFFIGUARD 2030 lahendust, et eemaldada grafitit erinevatelt pindadelt, nagu klaas, krohvitud fassaadid ja muud õrnad pinnad.
  • Kaitsetöötlus: Ennetava meetmena soovitame töödelda pindu grafiti vastase kaitseainega, mis takistab grafiti imendumist pinna pooridesse ja muudab tulevikus grafiti eemaldamise lihtsamaks. Loe rohkem…